Přijede i Jiřina!!! 

 

tak nejaktuálnější informace hovoří o tom, že na seminář přijedou i někteří, kteří původně signalizovali  možnost své neúčasti a bude nás dohromady možná přes 20. Dnes jdu také koupit nový dataprojektor, takže technika bude docela na úrovni, rovněž pan Brabec, provozovatel Ringu se na nás již těší. Pro experty, kteří již někde zaseli mail s propozicemi přikládám PDF pozvánky....                                                       19.5.2010  K. Mach

 

 

 

 

Nazdar přátelé 

 

Máme tady rok 2010... Loni řada z nás překypovala nadšením a tak jsme se s organizačním týmem Bílinské přírodovědné společnosti rozhodli, že vyslyšíme naše i Vaše přání a letos uspořádáme další setkání geologických nadšenců pro práci v terciéru mostecké pánve a rozšíříme jej ještě o zájemce z řad těch které zajímají třetihory oblasti jako takové, tedy i období oligocénu a paleocénu.

Již loni jsme naznačili, že největší prostor na budoucím semináři dáme paleontologům a tak se i stane. Díky termínovým kolizím (různé paleontologické podzimní kongresy, vulkanologický seminář v Teplicích a naše pořádání amatérské mineralogické burzy v Teplicích atd.)  jsme posunuli termín semináře už na konec května. Také jsme vyhodnotili možnou délku semináře s ohledem na náplň a dospěli jsme k názoru, že dva dny stačí a že jeden věnujeme konferencování, zatímco druhý terénu, abychom zbavili celou akci hektických důsledků, které jsme minule tak pociťovali. Od 26 do 27 května 2010 se tedy zase setkáme, užijeme pohostinnosti Svinčického hotelu Ring a zajímavosti terénní exkurse. Jsme s vědomi, že na úže zaměřený a takto krátce dopředu oznámený seminář Vás nepřijede tolik, co minule, že bude chybět také burčák, ale život je změna  a změna je život - prostě to vyzkoušíme jinak. Pozvánku jste již všichni obdrželi mailem, takže detaily Vás tady na těchto stránkách unavovat nebudeme. Pokud by se náhodou stalo, že pozvánku nemáte, tak se prosím ozvěte, chybička se vloudí skoro vždycky.

 

Moc se na Vás těšíme a doufáme, že se objevíte v hojné míře a seminář bude nejméně tak dělný, jako ten minulý.

 

K. Mach, Z. Dvořák a J. Svejkovský                          7.4. 2010